מה שווים חיי אדם? האם יש הבדל בין תינוק אחד למשנהו? האם זה משנה למי הוא נולד? פס"ד יפה שניתן בתחילת ינאור 2022, בו עו"ד סיון דור ייצגה הורי תינוקת שנפטרה כתוצאה מרשלנות רפואית. ההורים הם מבקשי מקלט בישראל. בתם התינוקת נולדה בישראל.

קרא עוד  

חברים יקרים, אנו גאים לשתף אתכם על יציאתו לאור של הספר "דיני בטיחות בעבודה" שכתבה עו"ד סיון דור ממשרדנו. הספר עוסק בחוקים, תקנות ונהלים בתחום הבטיחות בעבודה ומביא פרשנות וסקירה מקיפה של פסיקה רלוונטית. ספר חובה בתחום הכי בוער במדינתנו!!!

קרא עוד  

פועלי בניין קיפחו היום את חייהם כשנפלו מעגורן. מתחילת השנה נהרגו 20 עובדים באתרי בנייה. תאונות העבודה, באתרי הבנייה בפרט, הן מכת מדינה!! המדינה חייבת לקחת אחריות! להגדיל תקנים למפקחי בטיחות, לסגור אתרים, להטיל עיצומים ולהגיש כתבי אישום. במקביל, חייבים להישמע ולהקפיד על הוראות הבטיחות בעבודה.

קרא עוד  

"בדרך חכמה הוריתיך, הדרכתיך במעגלי יושר. בלכתך לא יצר צעדך, ואם תרוץ לא תכשל" (משלי פרק ד', פסוקים י"א-י"ב). גאה להציג בפניכם מהדורה עדכנית של הספר "דיני בטיחות בעבודה" גאה עוד יותר להקדיש את הספר לאבי היקר והאהוב, רפאל כהן ז"ל, שלימד אותי את ערכי היסוד של היותי אני, ובזכותו אני.

קרא עוד